Jaký je introvert a jaký extrovert. Kombinace melancholik introvert

Nejlepší odpověď
annas

Introvert – člověk soustřeďující všechen zájem na svůj vnitřní život, uzavírající se do sebe.

Extrovert – živě reagující, přístupný podnětům, komunikativní, snadno navazující kontakt.

Melancholik je typ temperamentu – citlivý, introvertní, trudomyslný, zádumčivý člověk.

Další odpovědi
bigbít

Introvert bývá tichý typ člověka, případně nemá rád větší společnost lidí kolem sebe, je stydlivější než ostatní a většinou se tak chce i vyhnout zklamání.
Extrovert je opak introverta – má rád společnost, cítí se v ní jako ryba ve vodě, je to zábavný otevřený člověk, a všude je tohoto člověka dost.
Melancholik introvert je docela nepozitivní kombinace…celkem uzavřený člověk s ne moc veselým pohledem na svět…

hanulka11

Introven je člověk který je tišší, má radši menší společenství lidí, necítí se dobře ve velké skupině.
Extroventnaopak je člověk velmi živý ,snadno navazující kontakt mezi lidmi je jako ryba ve vodě.