dust8

Jaký je ideální rozměr udírny?

Nejlepší odpověď
Edison

Musí být dost velká na to, aby se tam vešlo všechno, co zežeru. 😁

Další odpovědi
Kepler

Podle toho jestli potřebuješ udit krajty vcelku, nebo jen šproty. A taky podle počtu příslušníků tvé rodiny, známých, případně velikosti prodejny.

Drap

Záleží co chceš udit. Pokud si chceš jen zaudit dva klobásy, stačí úplně malá. Pokud chceš najednou udit těch klobásů cca 300, nebo 40 – 50 kg masa, potřebuješ udírnu cca 1 × 1 m, tak aby jsi mohl zavěšovat ve dvou patrech.

Hufnágl

Jsou průmyslové velkokapacitní udírny, do kterých se vejde i 500 kg díla, možná i více, jsou domácí udírny pro početnou rodinu nebo pro nahodilé prodejce svých výrobků a potom takové menší, jen tak pro radost, že si můžu vyudit do 30 kg díla, ale jak jsem už někde uvedl, vyudit se dá i v kartonové krabici.

Hufnágl

Drap
Píše se „dvě“ klobásy, a nechápu jak vyudíš až padesát kg masa na ploše 1×1 metr.

Hufnágl

Edison
U mne bys to jedl hooodně dlouho.