mrblackwell

Jaký je ideální počet, který pojme planeta země?

Zajímalo by mě zdali je nějaká studie o tom jaký by byl ideální počet obyvatel na naši planetě aby nedošlo narušení biologické či jiné rovnováhy.

Nejlepší odpověď
mosoj

K narušení rovnováhy již dávno došlo.

Další odpovědi
rynek878

Tak to už jsme tento počet dávno prospali,to když nás bylo 3–4 miliardy.

tom004

Já si myslím,že k tomuto narušení už dávno došlo.A s tím ideálním počtem,jeho odhad se stále zvyšuje,s novými vynálezy v oblasti výživy,energií,a jiných technologií.Platit bude až ten,kdy už toho příroda bude mít dost.Možná za rok a něco,už budeme ten konečný počet vědět,ale to nám asi k ničemu nebude. :))