Avatar uživatele
Kazatel

Jaký je hlavní rozdíl mezi mladým bojeschopným Ukrajincem, nebo Rusem, utíkajícím před válkou?

Který z nich nechce zabíjet nevinné, který z nich útočit na cizí zemi a který z nich nechce chránit svou vlast, který z nich nechce naprosto zbytečně zemřít? Jedny však protěžujeme a druhé odmítáme. Nepřijde vám to ani trochu zvláštní?

Zajímavá 0 před 571 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Myslím, že v každém případě bojeschopný Ukrajinec má morální povinnost bránit svoji zem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Už jsem zde zmínila, že mne na počátku zarazil příchod mladých, zdravých mužů (do bezpečí či či za prací) a jejich komentář: „To není naše válka.“ Ignorovali povolávací rozkaz ukrajinského prezidenta, setrvali „v teple“. Neměli touhu bránit svou vlast. Dá se to pochopit…. Kdo by chtěl zbytečně zemřít nebo být zmrzačen.
Mnohem více pochopení mám pro muže (Rus), který odmítá jít bojovat na cizí území a nechce být účastníkem vojenské agrese svého prezidenta.
My je odmítáme, Němci jim zřejmě otevřou náruč. Němci „rozhodují“ v EU (zelený teror, předražený plyn). Na Němcích se stáváme závislí (plyn, ropa), poté, kdy se zbavujeme závislosti na Rusku. Němci spolupracují s Rusy (Putinem). Až přijmou ruské dezertéry, nenaštvou pana Putina? Nebo to on v budoucnu, v dobrém ocení? ;D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek