Avatar uživatele
kurec

Jaký je finanční rozpočet na vaše vánoční dárky?

Předpokládejme že průměrná rodina má 4 členy, 2 děti a rodiče. Kolik je pro vás vhodný Fin. Rozpočet?

Zajímavá 0 před 526 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

K tomu mám ještě 5 vnoučat. Můj finanční rozpočet je díky okolnostem cca o 100% vyšší, než v loňském roce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
df

Cca 25 tisic

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

My si zadny financni rozpocet neurcujeme. My jsme radi, ze se sejdeme a rozsoupneme se u protreneho stolu. Navstevy neprijdou s prazdnou, ale to jsou vetsinou darky k piti nebo k jidlu.
Deti samozrejme nejakou malickost dostanou, ale vetsinou si preji penize.

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

sourozenec – 2.000 Kč
máma – 1.100 Kč
táta – 50 Kč až pár stovek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

TVL tohle už není ježíšek, ale pakárna. Notabene, nezamotal ses v tvé podotázce tak trocha? o;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Vzhledem k tomu,že jsme si koupili nový nábytek a syn auto,máme letošní Vánoce už vybraný😀
Ale nějaké drobnosti pro radost se ještě najdou 😀

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aevul

Do plánovaných výdajů jsem si dal celkem 20 000 Kč. Ale jestli je nevyčerpám nebo přečerpám, to je mi jedno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Twl… jako KAŽDÝ rok řeším CO vůbec koupit – PAKÁRNA! Velmi se mi příčí kupovat „blbosti kničemu“, jen aby se „něco dalo“. Dárek by měl mít (podle mě) pro obdarovaného nějakou užitečnou hodnotu, které si cení (není nutné, abych si jí cenil i já, to bych pak nepořídil NIC). To samo o sobě splnit je pro mne OHROMNÝ výkon. A ty bys mi na to chtěl ještě sestavovat rozpočet? :o ;) :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jana5678

Na Vánoce si s rodinou nedáváme žádný finanční limit, ale máme dohodu, že se nesmí nic přehánět. Proto mi vyhovovalo, když jsem si poprvé našla na internetových stránkách http://kuponoz­droj.cz/ slevové kupóny, myslela jsem si, že to bude složitý proces, ale opak byl pravdou. Vše, co jsem potřebovala udělat, bylo najít správný kupón a použít ho při placení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aevul

Do plánovaných výdajů jsem si dal celkem 20 000 Kč. Ale jestli je nevyčerpám nebo přečerpám, to je mi jedno.

Nový příspěvek