kurec

Jaký je finanční rozpočet na vaše vánoční dárky?

Předpokládejme že průměrná rodina má 4 členy, 2 děti a rodiče. Kolik je pro vás vhodný Fin. Rozpočet?

Nejlepší odpověď
Drap

K tomu mám ještě 5 vnoučat. Můj finanční rozpočet je díky okolnostem cca o 100% vyšší, než v loňském roce.

Další odpovědi
df

Cca 25 tisic

cappuccino

My si zadny financni rozpocet neurcujeme. My jsme radi, ze se sejdeme a rozsoupneme se u protreneho stolu. Navstevy neprijdou s prazdnou, ale to jsou vetsinou darky k piti nebo k jidlu.
Deti samozrejme nejakou malickost dostanou, ale vetsinou si preji penize.

Rokio

sourozenec – 2.000 Kč
máma – 1.100 Kč
táta – 50 Kč až pár stovek

zjentek

TVL tohle už není ježíšek, ale pakárna. Notabene, nezamotal ses v tvé podotázce tak trocha? o;

Rocker

Vzhledem k tomu,že jsme si koupili nový nábytek a syn auto,máme letošní Vánoce už vybraný😀
Ale nějaké drobnosti pro radost se ještě najdou 😀

aevul

Do plánovaných výdajů jsem si dal celkem 20 000 Kč. Ale jestli je nevyčerpám nebo přečerpám, to je mi jedno.

aliendrone

Twl… jako KAŽDÝ rok řeším CO vůbec koupit – PAKÁRNA! Velmi se mi příčí kupovat „blbosti kničemu“, jen aby se „něco dalo“. Dárek by měl mít (podle mě) pro obdarovaného nějakou užitečnou hodnotu, které si cení (není nutné, abych si jí cenil i já, to bych pak nepořídil NIC). To samo o sobě splnit je pro mne OHROMNÝ výkon. A ty bys mi na to chtěl ještě sestavovat rozpočet? :o ;) :)

Jana5678

Na Vánoce si s rodinou nedáváme žádný finanční limit, ale máme dohodu, že se nesmí nic přehánět. Proto mi vyhovovalo, když jsem si poprvé našla na internetových stránkách http://kuponoz­droj.cz/ slevové kupóny, myslela jsem si, že to bude složitý proces, ale opak byl pravdou. Vše, co jsem potřebovala udělat, bylo najít správný kupón a použít ho při placení.

aevul

Do plánovaných výdajů jsem si dal celkem 20 000 Kč. Ale jestli je nevyčerpám nebo přečerpám, to je mi jedno.