df

Jaký je důvod zvýšené koncentrace vojáků ve městech?

Najednou je potkávám celkem často. I nákladní vojenské vozy

Nejlepší odpověď
marci1

Je to tím, že pomáhají při pandemii. Na dole Darkov pomáhají při odběru vzorků u horníků.
https://morav­skoslezsky.de­nik.cz/z-regionu/dul-darkov-nakaza-covid-korona-vojaci-20200522.html

Další odpovědi
zjentek

No když mrkneš na jejich platy tak se přestaneš divit a budeš chtít taky do uniformy!

Jestli to tak půjde dál tak tady za chvilec zůstane jenom hrstka civilů a to budou ještě záložky, hrůza!

Kolibříkkk neboj nic, brzy bude policejní stát! Kaj to bydlíš, je to vůbec město?

kolibrikkk

Já nepotkám ve městě policistu natož vojáka.

aliendrone

zjentek>>> Palec za šíření paniky! ;) :D :D

Edison

Zjentku, nešiř paniku… 😁