jirka F

Z jakého důvodu právě navštěvujete odpovědi.cz?

Můj důvod je asi pokecat a sem tam získávat znalosti.

Nejlepší odpověď
Kelt

Někdy se něco potřebuji dozvědět, jindy znám odpovědi. A je pěkné si představovat si každého, koho znám jen podle písemného projevu.

Další odpovědi
Rokio

Proslavit se, pobavit se a trollovat.

elkon

Pokusit se odpovědět na seriózní dotaz, kterých tu ale moc není (k tomu jsou jiné weby), častěji jsou to jen hloupé žvásty.

paul1

Zeptat se na něco, co mi není jasné.

marci1

Něco se dozvím, něco malinko poradím (co vím) a hlavně se zasměji. Dnes bohužel moc ne (držím ti palce). ☹

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

„… navšťevujete“? Vážně?