Jaký je důvod?

Taková malá nepříjemnost.Stáhnu si film,vše normální,do chvíle,kdy si jej pustím.Takové ty „tlachy“ před vl. filmem(nabídka a pod.)-normální.
Začne film a je deformovaný.Vše je lehce natažené do délky.Dlouhé obličeje.Čím to je? Špatný kodek? Nevhodná koncovka? Vždy je to avi.Ale někdy za avi bývají různé skup. čísel.Díky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Prý tady dodržujete kodex uživatele!!!! a jste spravedliví !!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vedel-by-nekdo-18

Další odpovědi
anonym

já si myslím,že to může být formátem přehrávání,jestli je film ve formátu 16:9,tak když bude 4:3,tak je jasné,že budou postavy natažené,nejlepší je nastavit v přehrávači přehrání v originále a máte zaručený kvalitní obraz.

anonym

Co to má společného s kodexem?