Miroslavst

Jaký je dojezdový čas vozidel záchranné služby?

Zajímá mě, jaký je dojezdový čas vozidel záchranné služby-155/112 podle vyhlášky? Domnívám se, že je to 15 minut, ale nejsem si jist. Ví to někdo přesně?

Nejlepší odpověď
BEAES

Domníváš se dobře, do 15 min. by měli dojet.

Další odpovědi
hanulka11

víš to přesně

Dojezdový čas posádek záchranné služby k případu je patnáct minut od přijetí tísňové výzvy. Posádky záchranářských vozů se rozdělují podle složení posádky. Vozy rychlé zdravotnické pomoci (RZP) jsou velké sanitní automobily s řidičem a zdravotnickým záchranářem, umožňující transport ležícího pacienta

Zdroj: http://www.ar-zzs.cz/Zzs-cr/

anonym

Možná v Praze a v jiných větších městech je 15 minut,ale u nás na vesnici?