HerbiG

Jaky je clovek,kdyz je iniciativni????

Nejlepší odpověď
quentos

jako téměř všechno může mít však i toto slovo i ironický podtext; takže mimo významů uvedených od kolegů ho ještě můžeme chápat jako „nevhodně aktivní“ , „vyvíjející úsilí na nepravém místě“ apod.

Další odpovědi
anonym

Myslím,že je podnikavý.

ten který je

Je to někdo kdo má velkou snahu něco dokázat,vytvořit někdo kdo vyvíjí veliké úsilí a kdo je aktivní.

Jakub

Pozor na iniciativního člověka! Všeobecně se traduje, že iniciativní blbec je horší, než třídní nepřítel.

panenka

iniciativní znamená být uzpůsobený k něčemu,člověk který si řekne a hned si tu danou činnost zrealizuje