BEAES

Jaký je člověk, když je citově vyprahlý?

Děkuji za vysvětlení.

Nejlepší odpověď
kropitko

Souhlasím s Miroslavem

Další odpovědi
dudu

V jedné své písničce pan Suchý zpívá: „Život je pro mne obnošená vesta, vše co se dalo dávno už jsem prožil, teď už mě zbývá jenom jedna cesta, píchnout si trochu jedu do žil“.

Miroslavst

Protože poušť je třeba vyprahlá, tak člověk který je citově vyprahlý je vlastně poušť. Nemá žádný cit.

rosa

Citově vyprahlý, citově prázdný. Necítí nic tam kde něco má cítit. Je prostě na dně. Cítí prázdno, beznaděj.