_Lucka_

Jaký je cíl ve hře Minecraft ?

V čem tato pc hra spočívá ?

Nejlepší odpověď
martin14

Zabít draka

Další odpovědi
Fyzik

mód Survival – využívat zdroje světa k zjednodušování života a hledání nových způsobů života (vaření, čarování, tvorba lektvarů)
mód Creative – stavět z různých bloků budovy nebo cokoli podobného.
mód Adventure – hrát stažené mapy, které hráč prochází – může být příběh atd.
Doplňuji:
jsem napsal trochu *ebilně.. :)

anonym

Řekl bych, že cíl nemá. Mě ta hra držela jen krátkou dobu, ale někdo se v ní může vyřádit v kreativitě nebo si jen tak hospodařit a budovat svůj svět.
Doplňuji:
Samozřejmě si pak lze vytvořit svůj server a pozvat do vytvořeného prostředí i přátele on-line.

Zdenak

Cíl v survivalu je dostat se do „Endu“ a porazit draka :)

radekXXX

Ahoj Lucko
Syn má hru Minecraft , sedí u toho od rána do večera . Chvíli jsem jednou
koukal co to je ale nepřišel jsem na podstatu .

Mechanik02

Cíl není jen zabít draka,ale i vzít to vejce což uděláš tím, že si vemeš piston a dáš vedle něj páčku.