Michal Kole

Jaký je byrokratický, úřední postup zřízení odborové organizace v malé firmě např. u živnostníka co má 10 zaměstnanců ?

Doplňuji:
Dík WWW

jen poznámka: Kdbych věděl kde hledat tak se neptám 🙂

Když zadám odbory do Google tak mi vyjedou články z novin, kde je slovo odbory zmíněno a ne právní server s laickým vysvětlením a postupem jak odbory zřídit.

Nejlepší odpověď
www

Sice jsi nemocný, hloupý však ne.
Zkus proto hledat, dozvíš se například toto
Doplňuji:
Jo, Michale, otázku o těhotných ženách a plavání, rozšířenou o 50m pod vodou jsem nechal smazat já. Kvůli tomu nesmyslnému rozšíření !

Zdroj: www.podnikatel­.cz/clanky/od­borova-organizace-pomocnik-nebo-nepritel/

Další odpovědi
kruttor

K čemu vám ti to proboha bude?

anonym

Tak odbory se u malého živnostníka zřízují následovně: 1) Nějaká chorá hlava, co to vymyslí, zmíní svůj nápad živnostníkovi-zaměstnavateli. 2) Resuscitace zaměstnavatele. 3) Odchod odborářů na úřad práce