Jaký je administrační postup doktora/rky při vydání neschopenky?

Zajímalo by mě, postup doktorky/ra když vydá pacientovy neschopenku. Postup od bodu a až po bod z. Administrační postup. + administrační postup když pacienta po nějaké době prohlásí práce schopným. Snad tuto otázku někdo nepochopí moc jednoduše a neodpoví mi typem, po skončení vám dá jeden díl neschopenky s ukončením který musíte odevzdat v práci. Ptám se na administrační postup kde a kam co hlásí, do kdy, kam co zapisuje, to samé při ukončení…

Odpovědi
autacek

Od doktora dostaneš neschopenku kterou odevzdáš zaměstnavateli. Taktéž ukončení. Doktor nehlásí nikam nic, pouze ti diagnózu a navrhovanou léčbu zapíše do karty.