Avatar uživatele
tojsemjá

Jaký jazyk je nejlepší studovat kromě AJ?

Pokud se člověk dokáže mimo angličtiny dohovořit ještě japonsky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4947 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Myslete na budoucnost,učte se čínsky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

tak určitě se hodí i němčina

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

nejlepší? v jakém smyslu „nejlepší“? Dobré je studovat každý jazyk. Jestli máte dojem, že studium angličtiny je procházka růžovým sadem, tak se pletete – sám jsem si tím prošel, je náročné už proto, že je o něj tak velký zájem a potřebují „síto“.
Nejlepší je studovat nějaký jazyk, který jen tak nikdo neumí. Třeba právě japonštinu. Čínštinu, řečtinu, baltistiku… jakýkoliv; v jazycích je budoucnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

cinstina se mi libi,ale vzestup cinske ekonomiky neni dlouhodoba perspektiva.Ona conevidet zacne stagnovat a pak propadat tak rychle jak sla nahoru.
Jinak k tomu neanglickemu jazyku- co takhle nemcina?Je to logicky jazyk a domluvite se ve spouste zemi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gwen

Češtinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

já bych šla do španělštiny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pavla233

angličtina je nejlepší, pokud jsi z Ostravy podívej se na http://www.pyg­malion.cz/,

před 4143 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tojsemjá

Jde mi o volbu dalšího jazyka na SŠ.Aj je povinná,japonština dobrovolná (mimo školu).Další povinné jazyky na škole mohou být němčina,francou­zština,možná ruština.Student žádný z nich nepreferuje (Aj ho na rozdíl od japonštiny moc nebaví),tak váhá.Aby v tom neměl guláš.

před 4947 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek