martinek10

Jaký jazyk byste se rádi naučili?

Nejlepší odpověď
johana 56

anglický

Další odpovědi
led

čínský

Terryle

Jiný

Před nedávnem mě docela chytila švédština, tak by bylo hezký se ji aspoň trochu naučit. A samozřejmě průběžně zdokonalovat anglinu, bez tý se dneska nedá hnout…

SajmonModer

anglický

Sice už trošku umím, ale chtěl bych umět anglicky fakt perfektně!

quentos

francouzký

jsem ve francouzštině „věčně mírně pokročilý“, není kde se zdokonalit :{(>

anonym

ruský

Ten jsem neuměl,spíše nechtěl umět na základce v roce 1970!

hanny 2

anglický

Učím se tak trochu asi 13 let a protože mám motivaci jen každý rok před dovolenou,tak jsem pořád věčný mírně pokročilý začátečník.

DomcaCZ

ruský

Radak

anglický

tom004

anglický

Aspoň tak,jako ruštinu.

franku

anglický

I kvůli programům a PC

Lenjička

Jiný

Zrovna pracuji na Hindi 🙂

misa:-)

anglický

Aším

francouzký