akcul123

jaký internet do notebooku?s jakým máte nejlepším skušenosti a jaký byste mi poradili?

Odpovědi
Michal Kole

Přes 3G a 2G sítě je to „předražené“ a zbytečně malé FUP (omezení na množství stažených dat)

lepší je Wifi, ale to jsi zase vázaný na konkterétního místního providera.

Napiš mi na michal.kolesa@seznam.cz podrobněji co potřebuješ.

beer

Nejdříve si musíš zjstit, kteří poskytovatelé připojení k internetu vůbec jsou v místě tvého bydliště. Teprve pak můžeš volit mezi nimi třeba podle ceny.
Pokud se budeš s ntb ale pohybovat, můžeš se spoléhat na volně přístupná WiFi (opět si musíš zjistit kde) nebo si zajistit placené připojení od některého operátora (USB modem).

tom004

Na cestách používám mobilní od o2,doma ADSL od stejného poskytovatele. Bez problémů. Platba se odvíjí od balíčku a FUP, jaký si vybereš.

Klára K.

Já mám Windows Internet Explorer. Ten je sice pomalej, ale díky němu si stáhni Google Chrome. Ten je opravdu dobrej.

Cesnek

Jestli hodně používáš You tube tak jsou o hodně lepší kabely. Ale jestli chodis na net treba pres mobil tak tu Wifi… :)