Kotr

Jaky hrozi postih v praci za pomalovanou zed?

Ti, co nevedi o co jde: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-praci-nekdo-pomaloval-zed-co-z-toho-bude

Nejlepší odpověď
led

Pre tých čo nevedia,
ide už o tretiu otázku k tomuto problému:

  1. V praci nekdo pomaloval zed, co z toho bude? https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-praci-nekdo-pomaloval-zed-co-z-toho-bude
  2. Mám sepsat pro zaměstnavatele písemnou zprávu?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mam-sepsat-pisemnou-formu-zamestnavateli
3. to je táto otázka: Jaky hrozi postih v praci za pomalovanou zed?

aby ste zbytočne nepísali na základe nepresných údajov, podrobnejšie je prípad opísaný v otázke č.2., kde som aj odpovedala.

na základe opisu v otázke č.2, grafitti vzniklo podľa záznamu kamery počas vašej služby.
Váš postih môže byť posudzovaný niekoľkými spôsobmi podľa vašej správy, záznamu kamery a prípadného vyšetrovania políciou, závisí od výšky spôsobenej škody a spoluzavinením strážnej služby

1 – nedostatočný výkon služby – nehlásenie poškodenia steny stráženého objektu hneď po zistení a nezapísané do závad zistených počas vašej služby
2 – hrubé porušenie služby – nedostatočné fyzické obhliadky priestoru
3 – poškodenie neovplyvniteľné strážnou službou – vzniknuté v čase a spôsobom, ktorému strážna služba nemohla zabrániť.

Další odpovědi
Kelt

Je třeba postupovat dle 5W +1H. Kdo, kdy, kde, co, jak, proč. Kdy se to stalo? Kdo tam byl na směně a co dělal v danou dobu? Kde byl v danou dobu a kdy zjistil incident? Jak reagoval, co udělal? Viděl někdo sprejery přímo, nebo je objekt pod kamerovým dohledem? Pak by šlo vyhledat záznam. Ale k problému by se měl vyjádřit ten pracovník, který byl na směně, kdy se stal incident.

Dochy

Osobně bych se tolik neobouval do té druhé směny. To myslím není Tvá starost, oni potíže mít ještě budou. Nevím jak přesně vypadá služba u vás, ale dokážu si představit, že kdo chce ten se ostraze vyhne (pokud nejde o muniční sklad apod…)