Kelt

Jaký horor doporučíte, za podmínky, že fandíte příšerám a ne lidem?

Doporučíte nějaký horor, kde fandíte těm zlým a radujete se , když je co nejvíce zlikvidovaných lidí? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nějak nechápu jak by mohl někdo fandit zlým příšerám. Leda že by honily prasátko Kima, supermana Putina a kačera Donalda. To by mohlo být docela zábavné. Ale že by aliendrone likvidoval poctivé zloděje a buzny? Tak to teda ne!

Další odpovědi
aliendrone

No, zatím ho nenatočili, ale určitě by stál za zkouknutí horor „Na vrchol Řípu sprintují zlatí uživatelé Odpovědí“! Kámo, to byl byla jatka, úplný MASAKR! A netvrď mi, že bys těm příšerám nefandil! ;) :D :D

Kepler>>> Náhodou by ses divil! Jsem lidmi MILOVANÁ příšera, abys věděl! A to tím více milovaná, čím více z toho mají! ;) :D :D

JuraZ

Španělský REC. Pouze první díl