Avatar uživatele
Zvědavý

Jaký herní notebook nebo klasický PC do 15 000 Kč si mám koupit na hru Grand Theft Auto IV?

Nejlíp tak do 15 000 kč. Takový Notebook (nebo PC), co je určen pro hry a konkrétně Pro GTA IV. Hlavně aby to šlo hrát. díky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2424 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Altair-AC

Odpoveď byla označena jako užitečná

Myslím, že na Heurece to rozjede každý herní notebook nad 10 000. Treba já jsem viděl jeden za 10k a ten rozjel GTA V na plný detaily. Ale být tebou koupím si ten, co má i na GTA V, aby ti rozjel i ty jedny z nejnovějších her.

http://bonusweb­.idnes.cz/grand-theft-auto-iv-oficialni-pozadavky-na-pc-fnp-/Zurnal.aspx?c=A081031­_084811_bw-zurnal-pc_osk

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Zvědavý Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

není rozhodující cena jak se tu někdo snažil v odpovědi psát ale technické parametry … dohlédni na 4 aspekty konfigurace tvého PC

  1. musí mít SSD disk, jakýkoliv ale typu SSD nikoliv klasické rotující plotny… přípustná je i jejich kombinace či hybridní provedení
  2. musí mít operační pamět minimálně 4GB lépe však 6–8GB
  3. musí mít grafickou kartu výrobce nVidia nebo AMD a to ideálně takovou která má ma serveru http://gpu.user­benchmark.com/ hodnocení v zelených číslech, vyhledej si ji tam podle názvu nebo si zobraz přímo jejich žebříček od nejvýhodnější po nejméně vhodnou …
  4. procesor musí být v případě výrobce Intel typu i5 lépe však i7 a v případě výrobce AMD musí jít výhradně o řadu RYZEN (u amd je velmi nerozumné spokojit se se staršími řadami než ryzen, ty se příliš nepovedly)

před 2422 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

pozusování podle těchto aspektů tě dovede k sestavě která bude zvládat většinu her na plné detaily, pokud se budeš řídit jenom cenou můžeš velmi snadno koupit jen předražený krám …

před 2422 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek