Jaký freeware PC program dokáže dle vlastního nastavení specificky blokovat přístup k internetu – viz příklad v otázce?

Příklad na některý den či týden:

Blokace od 7:00 do 14:00, abych spal po noční pořádně.
14:00 – 15:00 – internet by fungoval
15:00 – 16:00 – blokace internetu, abych dělal něco jiného
16:00 – 16:15 – internet funguje na chvilku
16:15 – 6:30 – blokace internetu
6:30 – 7:00 – internet k ranní pohodě zapnut

Odpovědi
anonym

Znáš tohle zařízení do zásuvky ? https://zasuv­ky.heureka.cz/so­light-dt01-casovy-spinac/

Mechanický casový spínač za 150 kč … zapoj do něj router a v otočném ciferníku si nastav časy kdy nemá být internet k dispozici … snadné. Řeknu ti ale rovnou jak to dopadne, odpojíš ho a zahodíš, protože tě naštve že si měl rozepsaný příspěvek, chtěl ho odeslat/uložit a ale router se mezi tím vypnul a příspěvěk se nenávratně ztratil … tohle vydržíš jednou, možná to sneseš i dvakrát, potřetí ti rupnou nervy a vyhodíš ten krám …