Kanovka

jaký formát vybrat?

potřebovala bych stáhnout videa z youtube, ale potřebuju, aby byla co nejmenší, když jsem zkoušela 20 minutová videa dát do avi nebo wmv, tak videa měla kolem 300 MB a já nemám zrovna moc místa na disku

Nejlepší odpověď
Michal Kole

avi je pouze „kontejner“, ale může obsahovat videa různých formátů

wmv je formát Microsoftu

Já bych nechal videa stažená ve flv protože převdením na dalšáí formát se zničí kvalita.

Další odpovědi
anonym

http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/prevo­dy_formatu/pa­zera-free-flv-to-avi-converter/

seburag

Avidemux – absolutní špička a je free.