Michal Kole

Jáký film,seriál,roz­hlasový pořad,divadelní představení Vás ovlivnil na celý život?Mě Pobřežní hlídka – Pamela Anderson

Odpovědi
Alesh

Simpsonovi

hanulka11

žádný – žiji svůj život

Lucaso

Četnické humoresky (ale ovlinili se říci nedá, jen se mi prostě líbí strašně moc)

venkovan

Potkali se u Kolína, Rumcajs, … .

M.

Neřekla bych, že mě nějak ovlivnily. Spíš mě zaujaly a pár z nich jsem si něco odnesla. :)

My Sister's Keeper, Donnie Darko, The Finding Neverland, Sweeney Todd (jednoduše Depp-ovky), Black Swan, V for Vendeta, samozřejmě Forrest Gump se na mě asi poznamenal, Intouchables, Burtonovky a filmy (původně) od Kinga. :)

manon

Možná to bude znít hloupě, ale některé pohádky. I když si člověk uvědomuje, že dobro vítězí a zlo prohrává jen v nich, obsahují mnohá moudra a základní životní poučky :)