Miroslavst

Jaký film koupit?

Jaký film mám koupit do foťáku, aby byly pěkné fotky? Mám 8megapixel 6× zoom s bleskem.
Doplňuji:
Tak jste se alespoň zasmáli-ne? Ale nyní vážně: Když si známá koupila digitální foťák a chlubila se s ním u mě, tak jsem jí řekl, jestli si koupila i filmek. Prý ne!! A jak budeš fotit? jí říkám. no jo: zítra hned ráno pro něj půjdu. Ale to už jsem nevydržel a vybuchnul.

Nejlepší odpověď
hem

Do 8mpix fotoaparátu doporučuji místo filmu paměťovou kartu. Většina digitálních fotoaparátů podporuje karty SD(HC). Seznam podporovaných karet naleznete v manuálu přístroje.

Zdroj: http://pametova-karta.skladem­.eu/59340/kin­gston-sdhc-16gb-class-4.html