Avatar uživatele
SajmonModer

Jaký film jste naposledy viděli?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, iceT, chudst, hanny 2 před 4782 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
barnajka

V kině jsem byla naposledy jako puberťačka na Titanicu, od té doby utrum konec šlus – na kino nějak nezbývá čas.
A co se TV týká, fíííha – já se na telku nedívám takovýho třičtvrtě roku. Solidní výkon :) Nee, kecám – dívala jsem se, teď nedávno na Monty Pythonův Smysl života, běželo to cca měsíc nebo dva zpátky, myslím že na Prima Cool. Čůrala jsem smíchy, ta partička mě vždycky pobaví :)
Jinak mám postahovaných snad milion filmů, vždycky večer se chystám, že na některý mrknu, ale stejně to pak nakonec pokaždý vyhrají empétrojky, u těch se mi usíná líp :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Serial – Star Trek: Voyager. A za film, tak ctyri dny zpatky, Medu Bedu :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Nico víc než zákon a Neprůstřelný Mnich.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Román pro muže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Pustil jsem si „Cetnik z NY“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

Ong Bag 2:Pomsta
Repo Men

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Kompletní dvě první řady CSI Las Vegas.
A včera jsem usnula u něčeho,co běželo kolem půlnoci na Nově,jinak na tv posledního půl roku nekoukám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Pohádkovou a snivou blbost od Toma Burtona, na kterou se hezky kouká – Sleepy Hollow :)

Proč já se furt koukám na neškodný blbinky, když mám na skladě tolik svělejch věcí na přemýšlení, na který se už někdy až roky těším? Stalker, Valčík s Bašírem, Helter Skelter, Misery, Až si pro nás přijde…

Ale ještě před Sleepy Hollow jsem viděla Stand By Me, což je zfilmovanej King – povídka Tělo. Jestli ho máš rád, tak to 100% doporučuju… úžasná adaptace, tak moc mě už dlouho nic nedostalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
coco

Habermannův mlýn,ale na natočený dokument ČT,o tom samém člověku, na to nemá…:(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rufus

Útěk ze Sobiboru, Země odkud přicházím, Dáma s kaméliemi / s Isabelle Hupert /

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek