Artyom_CZ

Jaký externí disk?

Ahoj, sháním externí disk poměr cena/výkon nejlépe kvalitní u kterého budu vědět že je malá šance ztratit data

Odpovědi
Nespi

Mám dobré zkušenosti se značkou Western Digital. A Verbatim taky nemá špatné disky. Zbytek už záleží jen na tom kolik do toho chceš investovat.

Ex-pert

Souhlasím s Nespim, osobně vlastním Western Digital My Passport Ultra 1TB USB 3.0 titanium a jsem nadmíru spokojen. Kupoval jsem ho asi před rokem a měl jsem požadaveky USB 3.0 a 1TB, což tenhle splnil. Mile mě překvapilo, že na něj je 3 roky záruka a tak jsem s koupí neváhal.

Zdroj: http://www.ob­chody24.cz/hdd-ext-2-5-wd-my-passport-ultra-1tb-usb-titan