astroamateur

Jaký eshop je nejlepší na prodej léků?

Potřeboval bych nějaký věrohodný e-shop na koupi léku Avilut Plus 120+30 tablet a nějak aby se to s cenou vešlo pod 700,– (dopravné nepočítám). Předem děkuji :)

Odpovědi
Pepa88

Vřele bych doporučil www.lekarna.cz… Po zadání tvého dotazu do googlu je tohle eshop, který má nejdelší historii, má hromadu ověření a certifikací, je ověřen zákazníky několika servery a podle OR má velké obraty, takže se nemusíš bát starších léků…