Jaký email má Mark Zuckerberg ?

Nejlepší odpověď
Bedy

A na co Vám proboha bude? Mylsíte si, že má čas si povídat s nějakou dívčinou? M.Z. má na Facebooku oficiální Facebookový profil, tak mu můžete napsat tam.

Další odpovědi
marci1

E-mailem určitě nebude s fanoušky komunikovat. Poštovní adresa :

Zdroj: http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&sl=­en&u=http://www­.celebritiesfan­s.com/addresses/ot­her/mark-zuckerberg&prev=/se­arch%3Fq%3Dmar­k%2Bzuckerber­g%2Bfan%2Bmail%2Bad­dress%26clien­t%3Dfirefox%26hs%3D8­dU%26rls%3Dor­g.mozilla:cs:of­ficial%26biw%3D1­366%26bih%3D558

Jsemtady

Tak pokud je Any .. neuveritelne, neuveritelne, ale opravdu neuveritelne moc sexy, tak by mohl komunikovat i s divcinou. Mozna by i prijel ci si pro ni poslal letadlo.
Mno ale prachy dle toho filmu o nem bys z nej stejne nedostala a ta jeho cinanka by ti zlamala kosti 🙂
Pokud chces nejake pracovni veci, tak jiste muzes i pres jeho officialni profil. Tam mu to nejaci asistenti proberou a treba odpovi.
Jinak bych veril tomu, ze krom jinych mailu bude mit i mark.zuckenberg@facebook.com