Calimë

Jaky druh vune si dat do skolni skrinky?

Tedy jestli staci „stromecek“ co se dava do auta, nebo to chce drazsi?
Musi to „presmradit“ mokre obleceni z venci kdyz treba prsi.
Doplňuji:
Tady je ale problem ze ty veci tam ten den zustanou tak jako tak, skole neporucim :D

Odpovědi
zjentek

a nemáš třeba malinkého pejska .. dokonale přesmradit to může vůně mokrého psa :o
Doplňuji:
samba: jo, to jsem dělal taky- vždycky když cestou do školy pršelo a marně mě hledali ve třídě, tak jsem jim nakukal, že jsem v prádelně ..správně jí radíš ,)

anonym

Proč si to mokré oblečení nevezmeš zrovna domů na vyprání? To nepřebije žádná vůně, já mám ve skříních levanduli, hezky to voní.

Irisa

Prodávají se speciální visací voňavky do skříní a šatníků, ale mslím, že stromeček bude stačit…

terezka0-0

Kamarádka má ve skříňce pověšený dětský žvejky:D

gagaga

nebo si nalijte do nejake sklenicky avivaz na pradlo a dejte si ji do rohu skrinky
ja si takhle provonuji cely dum
dolu i nahoru davam stejnou avivaz a mam dum vonavy cely rok :)

  • iv-