Neonka

Jaký druh účesu je lepší pro pěkný vzhled jemných vlasů ? Mikádo nebo postupný sestřih ?

Odpovědi
BEAES

Třeba střih stylu mikádo by šel z jemných vlasů, má je i Victoria Beckham, mrkněte jak si vlasy češe, třeba se budete inspirovat.

Zdroj: http://ucesy-cz.happyhair.cz/ce­lebrity/Victo­ria%20Beckham

Terryle

myslím, že fajn je to sestříhat postupně, myslím, že to jemným vlasům opticky přidá na objemu…
Jde o to, jak moc se vám pak chce s vlasama upravovat. Myslím, že o mikádo se musí starat, aby vypadalo k světu – kdežto postupnej sestřih je takovej víc do nepohody :)