roxy52

Jaký druh trávníku,aby to moc nevyrostlo?

Máte někdo zkušenosti ? Nechci vědět trávník-sportovní,rekre­ační,ale konkrétní název.Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
dědapetr

například FUN.LORETTA.SUP­RA.jsou speciálně vyšlechtěny pro tyto účely. Tzn. splňují požadavky na nízký vzrůst (minimální množství odpadu při kosení),

Zdroj: http://pece-o-travnik.cz/pece-o-travnik/travni-osiva/

Další odpovědi
Děda Louda

Když nechceš vědět trávník, ale název, věz:
Betonový dvorek natřený na zeleno. Zaručeně nevyroste, nemusí se sekat, zalévat, hnojit, plít, provzdušňovat, ani hrabat. Stačí zamést.