Jaký druh šunky-salámu asi nejméně překyseleje organizmus z těch co se běžně prodávají?

Nejlepší odpověď
badisko

Prekyselini organizmu je jeden velky kec …:D zeptejse doktora (ne na internetu a ne sarlatanu v TV a casopisech …) ten ti to potvrdi …jen proste tahaj z lidi penize.. to je vse …:D..Uz se to tady resilo ..a tak jsem se o tom informoval vcera se to resilo i u konkurence nejsem jediny kdo ma tento nazor …

Další odpovědi
arygnoc

žiadny.

prekyselený organizmus neexistuje, to slovné spojenie je hlúposť.

:-Q

anonym

Všechny druhy a nejen salám, hezky roluj dolů, máš to tam vyjmenovaný

http://reiki-f-m.webnode.cz/pro­ducts/nebezpe­ci-prekyseleni-organismu/

elektrikář

V šunkovém salámu jsou konzervanty a spousta vody že by se mi po salámu překyseli žaludek se mi ještě nestalo.

da ny

Většina lékařů toho o chemii mnoho neví (neučí se, neřeší), pokud to není zrovna jeho záliba :). Přehled mají spíše RNDr. se zaměřením na biologii lidského těla (biomedicína) a odborníci ve výživě......
Co se týče léků, spoléhají na farmaceutické firmy. V zásadě mnoho z nich odmítá
(oprávněně) veškeré potravinové doplňky, kde jsou kombinace vitamínů a prvků, které tělo neumí přijímat. Podávají se správně odděleně, nejlépe přirozeně v potravě. Lékařská etika jim nedovoluje doporučovat doplňky......iani ty,o kterých vědí, že fungují.
Obecně z uzenin je vhodnější konzumovat šunku dušenou, měkké salámy jsou nejhorší.
Z těch „tvrdých“ kvalitní fermentovaný výrobek (uherák, poličan apod.), což je dnes problém sehnat :).
Raději vařit z masa. Při vyvážené stravě nehrozí výrazné překyselení organismu. Doporučuje se omezovat též konzumaci cukru.