Avatar uživatele
anonym

Jaký druh šunky-salámu asi nejméně překyseleje organizmus z těch co se běžně prodávají?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3577 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Prekyselini organizmu je jeden velky kec …:D zeptejse doktora (ne na internetu a ne sarlatanu v TV a casopisech …) ten ti to potvrdi …jen proste tahaj z lidi penize.. to je vse …:D..Uz se to tady resilo ..a tak jsem se o tom informoval vcera se to resilo i u konkurence nejsem jediny kdo ma tento nazor …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

žiadny.

prekyselený organizmus neexistuje, to slovné spojenie je hlúposť.

:-Q

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Všechny druhy a nejen salám, hezky roluj dolů, máš to tam vyjmenovaný

http://reiki-f-m.webnode.cz/pro­ducts/nebezpe­ci-prekyseleni-organismu/

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?annas Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

V šunkovém salámu jsou konzervanty a spousta vody že by se mi po salámu překyseli žaludek se mi ještě nestalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Většina lékařů toho o chemii mnoho neví (neučí se, neřeší), pokud to není zrovna jeho záliba :). Přehled mají spíše RNDr. se zaměřením na biologii lidského těla (biomedicína) a odborníci ve výživě......
Co se týče léků, spoléhají na farmaceutické firmy. V zásadě mnoho z nich odmítá
(oprávněně) veškeré potravinové doplňky, kde jsou kombinace vitamínů a prvků, které tělo neumí přijímat. Podávají se správně odděleně, nejlépe přirozeně v potravě. Lékařská etika jim nedovoluje doporučovat doplňky......iani ty,o kterých vědí, že fungují.
Obecně z uzenin je vhodnější konzumovat šunku dušenou, měkké salámy jsou nejhorší.
Z těch „tvrdých“ kvalitní fermentovaný výrobek (uherák, poličan apod.), což je dnes problém sehnat :).
Raději vařit z masa. Při vyvážené stravě nehrozí výrazné překyselení organismu. Doporučuje se omezovat též konzumaci cukru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek