jirka F

Jaký druh sektu použijete na novoroční přípitek?

Hlasujte i pište.

Nejlepší odpověď
Kepler

c) jiný sekt(doplňte v komentáři)

Jako vždy Bohemia demi sekt. Už je to tradice.

Další odpovědi
zjentek

b) šampanské

…, se sektem jsem sek!

jáára

d) jiná odpověd

Pivo. Po sektu bych se asi po.blil.

briketka10

c) jiný sekt(doplňte v komentáři)

Sestra koupila Mucha sekt.
Dva roky jsem abstinovala,
ale teď o svátcích jsem
popíjela vaječný koňak a
trochou sektu konec roku
zakončím :)

Drap

d) jiná odpověd

Nepoužiji sekt

aliendrone

b) šampanské

Dom Perignon 2005. Už kolem něj netrpělivě chodím a lokám ho alespoň pohledem i když je to slabší ročník. Doufám, že se Silvestra dočkám, ubíhá to POMALU.

Pamatujete Sovětskoe igristoe? ;) :D

magorvkleci

c) jiný sekt(doplňte v komentáři)

briketka10

Na to se dobře pamatuju a moc mi nechutnalo,
tehdy jsem šampus vůbec nepila.
Z bublinek se mi dělalo šoufl a dělá i doteď.

aliendrone

Nedávno jsem úplnou náhodou narazil na sekt nápadně připomínající Sovetskoe igristoe. (pamětníci znají, v dobách totality to byla lepší možnost v porovnání s tehdejší socBohemkou) Jmenovalo se Rossijskoe igristoje. Viněta se hodně podobala, použité fonty byly stejné.

Ze zvědavosti jsem koupil (velmi laciné) a bylo to VELKÉ zklamání. Něco jako „pravé moravské sudové“ (stáčené pro Pražáky ;) :D), kdyby se prohnalo sifonovou lahví. :(

A já na to Sovetskoe igristoe mám tak krásné vzpomínky a jak mi kdysi chutnalo… :( Takže BACHA! Dnešní Bohemka je proti tomu"rossijskomu" lahodná orgie!!

jirka F

Alienedrone Sovětskoe igristoe nepomatuji ještě jsem nebyl ani na světě.

jirka F

*1998