fyziq

Jaký druh oblečení vám přijde na klukovi nejvíc „sexy“?

Nejlepší odpověď
iceT

třeba i monterky,ale nesmějí mít ty skinny nohavice,nebo co to je za styl,to pak klukovy nohy vypadají jak nohy hajzlového pavouka.a kalhoty by měly na zadku pěkně sedět,ne že z nich budou čouhat spodky a rozkrok bude mít někde u kolen.a taky se mi nelíbí když má kluk kalhoty s tím tureckým střihem,,co nosí holky,to už jsem taky viděla,a nebylo nic směšnějšího,než právě toto.co na tom,že ten kluk byl jinak cumílek,ty gatě to těžce zabily.
a nejvíc sexy jsou bílé mokré plavky,boxerkové typu,jenže v tom se nedá jen chodit po ulici,že.....

Další odpovědi
Lucijej

Já mám na chlapech ráda košile.

anonym

To,který má čistý.

briketka10

obyčejný rifle ne, jak je nosí
někteří až u kolenou obyčejný
tričko s malým, nebo žádným
nápisem a mikina v barvách
modrá světle modrá a tričko
bílé :))

Deli

Těsnější džíny, košile. Hezké a neplandavé spodní prádlo, ať už slipy nebo boxerky. Dobrý střih, sexy pohled, upravené ruce…a jsem ztracená 🙂

marci1

Líbí se mi na mužích košile a ještě více polokošile. Ten límec dodává muži takový šmrnc.:-)

Pepa88

Řízek… Ale už jsem stará škola…

Damiana

Když není zajímavý obsah, atraktivní obal to nezachrání.

Mám ráda muže v oblecích, ale musí jim padnout a oni je musejí umět nosit. Líbí se mi depešácký styl, čená barva oblečení – trika, černé džíny, kožená saka, tmavé brýle. Hodně si všímám doplňků. Pěkné boty, zajímavý pásek, super elegantní hodinky. To jsou ty pravé cherries na Sachru…:-)

anonym

Steampunk

bolak

Lucijej: co noční košilky? kdybych si ji voblík a vyfotil se, měl bych šanci?

Lucijej

Můžeš to zkusit a uvidíme ;o)