Frogman

Jaký druh koly vám nejvíce chutná?

Můj žebříček nejvíce mi chutnajících:

  1. Kofola
  2. Kolča
  3. Pepsi
  4. Coca-Cola

Ostatní barvené limonády do toho nepočítám, ta chuť už je úplně jinde… :DDD

Normálně se kolám vyhýbám, ale jednou za čas, když na ni chuť dostanu, tak je to v pohodě. Už si dávám jedině Kofolu! :DDD

Co vy?

Nejlepší odpověď
quentos

Kolu nepiji!

když už si ji jednou za uherskej rok koupím (obvykle Coca-Colu), tak jedině ze zdravotních důvodů – kvůli problémům s trávením. Jinak je to všechno stejný vodporný lepidlo, z kterýho akorát trnou zuby.
Loni jsme jeli s kamarádem na dovolenou do Tater. Každý večer jsme tam chodili na pivo. Poslední večer chtěl něčím ozvláštnit, tak mě pozval na Kofolu. Usedli jsme ke stolu a zamyslel jsem se. „Co se děje?“ ptal se.
„Ale, přemejšlim, jestli jsem ji vůbec někdy pil,“ odpověděl jsem. Nakonec jsem došel k závěru, že skutečně nikoliv.
Zůstal civět s otevřenou pusou: „To už znám víc lidí, kteří nikdy v životě nepili pivo…“

… ti chudáci nevěděj, o co přicházej, zatímco já v tomto směru nepřišel vo nic.

Další odpovědi
střevo

Kofola

jáára

Coca-Cola

gecco

Kofola

Pokud vůbec něco s ´kolovou´ příchutí, pak Kofolu…
😉

anonym

Kolu nepiji!

Kolový nápoje nepiju,raději pivko,ale na jedno jsem si vzpoměl a to je
Ilsano.
Vřele doporučuji místo kolových nápojů.
http://www.cho­dovar.cz/kid38cz-il-sano-special-6-x-1-5-l-pet.htm?PHPSES­SID=fbbbaafe8971f1c964­725e8935cc04a1

marci1

Kolu nepiji!

Sladké limonády také ne. Sem tam pivo, nejlepší iontový nápoj. 🙂

arygnoc

Kolu nepiji!

nemám rád sladké.

ale s kolami sa dobre čistia pochrómované veci, toaletné (keramické) predmety (zašlé wc, umývadlá, hrdzu [rez], fľaky, farby …) … – čo v tých nápojoch asi je?

😉

http://www.svet­kolemnas.info/no­vinky/zdravi/754-20-ruznych-pouziti-coly-aneb-proc-nema-co-delat-v-lidskem-tele

Nechápavé

Kolu nepiji!

Piju obyč. vodu

anonym

Jiné

Kolo-maz, ale ten se nedá pít!

MirKop

Pepsi

mosol

Kofola

Letecká

lukas1912

Kofola

mňe hutnaji tito
a ješťe mňe chutnaji ti ochuceni