Veru01

Jaký druh e – cigarety koupit?

Nejlepší odpověď
anonym

Než ses dnes zaregistrovala, tak se to tu nesčetněkrát omílalo, viz 249 odkazů ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=e%20ciga­reta

Další odpovědi
www

Nevím jak dlouho a kolik cigaret denně kouříš. Proto doporučuji nejdříve si tu e-cigaretu ochutnat a možná ji ani nebudeš chtít 😁.
Zkušenost

briketka10

mám e – cigaretu Super smoke Optima a doporučovala bych příchuť káva a tabák, jestli je silná kuřačka, tak bych koupila tu nejsilnější co prodávají, může pak snižovat dávku a nemusí tolik tahat, e – cigareta je jinak stavěná než normální takže já mám 16mg nikotinu zdá se to dost, ale kdo to zkusil tomu to přišlo málo, přitom cigarety mají jen 9 – 10 mg..
Doplňuji:
koupila bych z té nabídky asi tuto – moderní a stylová elektronická cigareta LEA s kapacitou baterie 650mAh..
ale tam je problém v těch náplních, že se musí dokapávat a hrozí přepálení atomizéru, u jiných typů e – cigaret jsou většinou cartrigde už naplněné má to svůj smysl, protože ta náplň při tahání vtéká do pusy a je to dost nepříjemné, proto mám už tu lepší..

m.a.t.e.s

Ahoj, Zkus se podívat na www.e-cigarety.cz je tam sekce „vse o e-kouření“ třeba se dočteš to, co tě zajímá ;)

javamania

Žádný!!!!!lidi si mysly buchvijak zdrave nekouři a přitom ten olejicek v te cigarete je chemický az běda.a neni testovane jake ucinky to muze po dlouhodobem uzivani mit…je taky mozne ze :po uzití ele. cig. umrete za cca1–2 roky a za uzivani normalnich cig. za 20 a více let!!!radim nekupovat!!!

Davajz

Při vší upřímnosti .. je mi sice jen 20 let, ale kouřil jsem roky, prostě má hloupost. Před třemi měsíci jsem měl nějakou bolest v krku, nějaká nemoc, a po zapálení mi to na krk vážně nedělalo vůbec dobře, tak jsem si řekl, že prostě pár dní nebudu kouřit, než se uzdravím. Pár dní uběhlo, já zjistil, že to jde, a řekl jsem si, že budu pokračovat. Zítra to budou tři měsíce a znovu začít rozhodně nehodlám. Vážně je to opravdu jen o vůli, kdo vážně chce přestat kouřit, prostě přestane. Omlouvám se za off topic, jen jsem se chtěl podělit s tímto názorem.

pavla233

Já jsem koupila manželovy elektronickou cigaretu na webu http://www.e-cigarety.cz/, tvrdí, že je spokojený

Dominno

to já elektronky sháním přes nc.cz, už jen díky lidským cenám a širokému výběru jak elektronek, tak náplní

Veru01

Jak funguje<a href=„http://www.e-cigarety.cz/“>e­lektronická cigareta</a> ?Chtěla bych ji darovat, ale moc se v tom nevyznám. Jaké mám vybrat náplně pro příležitostnou kuřačku. Díky

Dominno

já jakožto občasný kuřák elektronek si vystačím v NCčkách s koupí několika náplní čas od času a jsem spokojený