TomDG

Jaký dosah má obyčejný laser od Vietnamců ?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak maj Vietnamci v obchodě např. propisku s laserem, dokáže takový laser dosáhnout velké vzdálenosti ? Např. oslepit piloty v letadle (né že bych to chtěl zkusit, ale občas se to tak píše v novinách) Děkuju :)

Odpovědi
Quimby

Ten v těch propiskách spíš ne, ale dají se normálně koupit ty malé lasery na kličenky a ty ona, ty dokáží oslepit.

Putin

Pokud uvažuješ o koupi, tak si nekupuj ten za 100,– .. Došetři 300 – 400 a máš celkem obstojný laser ;)