Tučňák28

Jaký doprovodný program na oslavu 18. narozenin?

19.12. mám v plánu oslavu svých 18-tých narozenin, jedná se asi 25 fotbalisetk a 7–8 lidí ze třídy, mám tedy strach aby tam nebyla nuda a potřebovala bych poradit nějaký doprovodný program.

Nejlepší odpověď
Front

groupen sex

Další odpovědi
klumprt

Hlavně, aby bylo čím polejt jazyk. Jak se lidi připijou, tak už se to nějak vyvrbí. Mluví ze mě dlouholetá zkušenost člověka, který osmnáctiny oslavil už dvakrát.
Pokud se oslava odehrává v domě rodičů, tak oslavenec má zpravidla plné ruce práce odvrátit demolici objektu, což je jeho doprovodný program, který ho plně zaměstnává až do trpkého konce akce a v podstatě mu je úplně jedno, jestli se tam někdo nudí nebo ne.
Pokud se oslava děje např. v salónku nějaké restaurace, tak těch starostí je méně, protože pozor dává i personál restaurace, ale pokud k nějaké škodě, pak personál náhradu škody vymáhá nemilosrdně narozdíl od rodičů, kterým lze nabulíkovat, že televizi shodila kočka, záclona vzplála od žehličky, a vana přetekla úplně omylem.

Alesh

co jsou osmnáct-tých narozeniny?

Doporučuji prostudovat zdroj…

Zdroj: http://www.in­terval.cz/clan­ky/hrichy-pro-sileneho-korektora-clovek-versus-psani-cislovek/

anonym

Napřed, tedy být váma,bych si na úvod dovolila pronést modlidbu páně (tím nic nezkazíte) a pak byste se měli všichni navzájem pozdravit jako doma.

ORATIO DOMINICA – MODLITBA PÁNĚ (OTČE NÁŠ)
Pater noster, qui es in caelis, sanctificetur nomen tuum.
Adveniat regnum tuum. Fiat voluntas tua, sicut in coelo et in terra.
Panem nostrum quotidianum da nobis hodie.
Et dimite nobis debita nostra, sicut et nos dimittimus debitoribus nostris.
Et ne nos inducas in tentationem.
sed libera nos a malo. Amen.

Zdroj: http://katolicka-kultura.sweb.cz/la­tinske/latinske­.html

ReHu

Stačí hudba a občerstvení.
Pokud se lidi znají, zabaví se.