Avatar uživatele
lusy116

Jaký doporučíte internetový obchod oblečením?

Zdravím, chtěla bych doporučit nějaký dobrý, ale zase né příliš drahý internetový obchod s oblečením. Ale pouze kde by byla možnost platby na dobírku… děkuju :)

Zajímavá 0 před 2409 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Nemůžu doporučit žádný, protože všechno oblečení si nejprve zkouším a to na internetu moc dobře nejde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Já bych nedoporučil žádný, protože oblečení se musí předem vyzkoušet a na fotkách e-shopu nezjistíš nic o skutečném vzhledu a vlastnostech materiálu. Vlastně ani to, jak ti to bude slušet. Nejvýš tak tepláky nebo trička. Jo, ještě jsem si jednou koupil hučku na hlavu.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Žádný. Oblečení je nejlépe vyzkoušet.
Z fotek nepoznáte, jestli bude materiál příjemný,
jestli se nebude vytahovat nebo příliš mačkat, …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Manželka běžně používá bonprox.cz, já běžně nakupuji na aliexpressu. To, že se věc musí vyzkoušet, neberu. Já jsem se zmýlil ve velikosti jen jednou, věc jsem prodal na aukru. Manželce se to stalo víckrát, bez problému vrací v zákonné lhůtě.

Na dobírku nenakupuji nikdy, tento způsob neposkytuje prakticky žádnou výhodu.

Upravil/a: baghira

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Já tedy rád nakupuji online na Zoot nebo na About You, kde je široký výběr značkového zboží. Na stránkách Zoot mají kategorii výprodeje, kde se dají sehnat slušné kousky za super ceny a občas mají i dopravu zdarma. Snažím se k tomu přidat i slevové kupóny z https://slevo­vykupon.net/ a pak je ta výsledná cena dost nízká.

Nový příspěvek