Avatar uživatele
zjentek

Jaký dopad na vás bude mít zítřejší konec platnosti nouzového stavu?

Já si myslím, že všeobecně bude tento dopad krutý, mnohdy tragičtější než samotný kovid. Bůh všem žehnej.

Zajímavá 0 před 1110 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Vůbec žádný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nassin

Asi takový, jako když nouzový stav začal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Žádný, neřeším to. Jen snad, že můžu vyjet za hranice města. Nejsem zvyklý všemu se divit, nebo z každého „prdu“ dělat vědu.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Opatření už dávno mají tragičtější dopady než sám covid. Když jsme předmětem byznysu, tak jaké divení?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Ještě nedokážu odhadnout, protože pořádně nevím, které obchody vlastně budou otevřené. Zatím je ten výčet publikován dost všeobecně. Můj seznam věcí, které si potřebuji koupit, se už pořádně natáhl, všechno přes e-shopy nejde. Nedovedu si ale představit, že by to mělo pro mně nějaký tragický dopad, leda tak pro mou peněženku. Už na to čekám, jak kura na sopel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Významný, některé věci kolem mě se vrátí do normálu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Já vůbec nechápu, proč si vy uživatelé stěžujete. Já to naopak vidím jako vítanou změnu k lepšímu. Moc se na něj těším.

Můžu jít v pohodě za hranice města a některé obchody budou otevřené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… žádný … vlastně jo: už nebudu v hobbymarketech sám, ale bude tam plno, bude plná, až ucpaná dálnice, dorazej lufťáci, bude všude plno cyklistů, otevřou asi zmrzlinářský stánky, a jiných spoustu otravných věcí >>> no, prostě nastane částečně normální život …
… a můžu očekávat tchýni, jelikož bude moci jet přes hranici okresu, BOŽE, PROČ TO RUŠEJ ???

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek