zjentek

Jaký dopad na vás bude mít zítřejší konec platnosti nouzového stavu?

Já si myslím, že všeobecně bude tento dopad krutý, mnohdy tragičtější než samotný kovid. Bůh všem žehnej.

Nejlepší odpověď
Drap

Vůbec žádný.

Další odpovědi
Nassin

Asi takový, jako když nouzový stav začal.

elkon

Žádný, neřeším to. Jen snad, že můžu vyjet za hranice města. Nejsem zvyklý všemu se divit, nebo z každého „prdu“ dělat vědu.

Ametyst

Opatření už dávno mají tragičtější dopady než sám covid. Když jsme předmětem byznysu, tak jaké divení?

Kepler

Ještě nedokážu odhadnout, protože pořádně nevím, které obchody vlastně budou otevřené. Zatím je ten výčet publikován dost všeobecně. Můj seznam věcí, které si potřebuji koupit, se už pořádně natáhl, všechno přes e-shopy nejde. Nedovedu si ale představit, že by to mělo pro mně nějaký tragický dopad, leda tak pro mou peněženku. Už na to čekám, jak kura na sopel.

Pepa25

Významný, některé věci kolem mě se vrátí do normálu

Rokio

Já vůbec nechápu, proč si vy uživatelé stěžujete. Já to naopak vidím jako vítanou změnu k lepšímu. Moc se na něj těším.

Můžu jít v pohodě za hranice města a některé obchody budou otevřené.

Mc Merkurion

… žádný … vlastně jo: už nebudu v hobbymarketech sám, ale bude tam plno, bude plná, až ucpaná dálnice, dorazej lufťáci, bude všude plno cyklistů, otevřou asi zmrzlinářský stánky, a jiných spoustu otravných věcí >>> no, prostě nastane částečně normální život …
… a můžu očekávat tchýni, jelikož bude moci jet přes hranici okresu, BOŽE, PROČ TO RUŠEJ ???

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.