beatab

Jaký dodatek ke hře Sims 3?

Chtěla bych se vás, co máte nějaký ten dodatek (rozšíření) ke hře The Sims 3 zeptat, jaký máte a jestli ho/je doporučujete. Já budu mít hru Sims 3 zanedlouho a k Vánocům si asi budu přát nějaký dodatek. Prosím, poraďte mi s výběrem a nezapomeňte, že v říjnu vychází Sims 3 Mazlíčci (Pets)!

Nejlepší odpověď
nikolenka25

TAk rozhodně mazlíčky doporučuji i já si je koupím ale ještě doporučuji The Sims Po Setmění je to super dodatek kde se můžeš stát celebritou nebo upírem.Taky můžeš chodit do barů a uživat si velké velkoměsto: :D

Další odpovědi
gnosis

z tech co vysly mam asi nejradsi ambitions (nove zamestnani, profese, dovednosti…) a cestovani (nove rostliny k pestovani, dovednosti…) nocni zivot taky dobry. moc se tesim na Pets.