Avatar uživatele
Malvína

Jaký módní návrhář vnesl podle vás do světa módy jiskru?

U kterého přišel zlom, extravagance, netradiční modely?
Co považujete za naprostou klasiku ze světa módy? Vlastníte nějaký kousek od věhlasného návrháře?

Díky za odpovědi!
Nejvlivnějšími a nejkreativnějšími návrháři dle mého vkusu jsou například Yves Saint Laurent nebo Christian Dior. Třešinku na dortu v podobě legendární Coco Chanel snad ani zmiňovat nemusím. Klasická ženská móda, vytříbený vkus, ležérnost a originalita v jednom. Naprostý zlom ve vývoji dámské módy.

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Kepler, Anikitos před 2097 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Naprostou revoluci přinesl onen vynálezce minisukně na počátku 60. let (snad frantík, nepamatuju si). Od té doby všichni muží vědí, jak krásné i piccasovské ženské nohy mohou být. Od té doby se neustále vyvíjejí jen kreace, které jsou mužům jen k smíchu a pro jistotu si šrajtofli před vlastní ženou někam ukryjí. Z vlastní kolekce mám jako vrcholný kousek kvalitní kšiltovku s vyšitým nápisem „Bruno“ od své tetičky z Rajchu. Prý od Bruno Banani. Prdlajs!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Německý! ;)

Nejspíš, Hugo Boss, když navrhl uniforma Wehrmachtu. Úžasná klasika.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Určitě vlastním. BTW – počítají se do toho i spoďáry Calvin Klein? ;) :D :D

Jako naprostou KLASIKU považuji světlečerný až šedý oblek s bílou košilí a kravatou – nic klasičtějšího neznám. :)

Pokud odmyslím Keplerovu minisukni, tak jediné co mne „bere“ jsou dámské střevíce na vysokém jehlovém podpatku. Kdo to vymyslel nevím, ale když se žene nese v tomhle >> https://imdm.cz/im­g/500x500t/84898269­.jpg nebo v >> http://www.rd-stav.cz/images/lar­ge/2-cz/vSzYvU1v_1_LRG­.jpg , tak je to prostě PARÁDA! ;) :D :D

Dodatek – MUSÍ být ale BEZ platformy (popřípadě s minimální, menší než 3 cm) jinak to není ono a působí to divně!

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mrsandman

Podle mě Armáni. Vlastním fake Rolexky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Za mě Coco Chanel. 🙂
Jednoduché elegantní šaty, malé černé šaty koktejlky, kostýmy, kloboučky, krajka a perly.
Cituji Coco: „Jednoduchost je klíčem k dokonalé eleganci.“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Malvína

Mrsandman – Ty fake Rolexky se mně upřímně nelíbí 🙂

před 2098 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek