Axe

Jaký DirectX nainstalovat?

Mám grafickou kartu Zotac Nvidia Geforce 9500GT 512MB DDR2
a hraju WoW Cataclysm, jaký DirectX mám nainstalovat?
Doplňuji:
Windows 7 Home Premium 32bit

Odpovědi
McArthur

To záleží na operačním systému. Obvykle platí, že se instaluje nejnovější dostupný balík DirectX, protože ten by měl obsahovat vše, co je ve starších verzích.

U grafiky GeForce 9500GT je hardwarová podpora do verze DirectX 10. HW požadavky hry jsem nezjišťoval.
Doplňuji:
Pro Windows 7 je DirectX 11.1. Nainstalovat Ti půjde, ale grafika nevyužije všechny možnosti, které má, protože to prostě neumí.

Jakou verzi DirectX máš v počítači zjistíš tak, že v nabídce Start do řádku Vyhledávání napíšeš dxdiag a ťukneš do klávesy Enter. Měl bys tam mít DirectX 11 a tedy maximum, co jde nainstalovat. Aktualizace se dělají přes Windows Update.