Jaký digitál s kvalitními videosekvencemi?

Prosím o radu, jaký vybrat digitální fotoaparát, který budeme hodně používat na nahrávání videosekvencí. Jaké parametry by měl splňovat?

Nejlepší odpověď
mosoj

Aby uměl video v HD. Některé foťáky neumí zoomovat a ostřit při natáčení. Takže také podle tohoto vybírat. Co nejvíce snímků za sec. Hodně dobré umí 30 snímků/sec. Vynikající je formát AVCHD.

Další odpovědi
anonym

kvalitní optika samozřejmě, a schopnost ukládat video ve vysokém FullHD rozlišení přímo na kartu v komprimovaném formátu (divx, mov, ideálně však h264)