LuCas56

Jaký den v týdnu nejvíce nesnášíte??

Já asi čtvrtek a pondělí :(

Nejlepší odpověď
anonym

Neděli, konkrétně neděli odpoledne, když víkend končí :-O

Další odpovědi
anonym

Ten uběhlý…

lexx

pondělí, úterý, středu, čtvrtek a pátek (pokud není státní svátek jako dnes)

gecco

Nejsem blázen, abych nesnášel něco jen proto, jak se to jmenuje…
😁

anonym

To záleží na situaci, ale asi pondělí, ale když je v tento den svátek, tak mi to nevadí.

Hans51

Život mne naučil radovat se z každého dne, kdy jsme já a moji blízcí zdraví a šťastní. Nesnášet jakýkoliv den jen kvůli tomu, že např. předchází dni pracovnímu, je naprosto povrchní a hloupé.

Pokud bych měl brát otázku s humorem (a jistě tak byla myšlená), musím souhlasit se Sambou a ve spojení s tím, co jsem napsal v úvodu mé odpovědi, i s barbakanem.

lota

Pondělí, jednoznačně