czemira

jaky dat pritelkyni Darek k svatku a vejit se do 200kc?

Nejlepší odpověď
hanulka11

koupíš kytičku a ona bude mít radost stačí málo – přidej úsměv a dobrou náladu

Další odpovědi
Katusa

Tak jí něco vyrob – třeba kalendář se společnými fotkami, fotky vytiskneš za pár korun a pak už jen zkusíš být kreativní, nůžky určitě máš a pár čtvrtek a lepidlo není velká investice. Případně jí kup nějaký polštářek, pokud znáš někoho, kdo maluje na textil, půjč si od něj barvičky na textil a něco jí na polštářek namaluj. Vezmi jí na romantický „oběd“ – sbal deku, do batohu pár jednohubek, ovoce a jiné mlsky a hurá na nějaké romantické odlehlé místo. Kytku uškubni sousedce za plotem. Prostě vymysli něco originálního a dej si práci s vlastní realizací, ať má pěkný zážitek- uvidíš, že jí to udělá mnohem větší radost než koupený plyšák, který akorát chytá prach.