Mia.F

Jaký dát dárek doktorce a jak?

Moje internistka se o mě moc hezky postarala když jsem měla závažnej problém, udělala spoustu věcí navíc, co vůbec dělat nemusela, věnovala mi spoustu času, strašně moc mi pomohla a byla na mě moc hodná.

Chtěla bych se jí nějak odvděčit, něco jí přinést, ale vůbec nevím co.

Kytku? Bonboniéru? Láhev vína?

A jak bych jí to měla dát? Nikdy jsem nic podobnýho nedělala, trochu se stydím…

Nejlepší odpověď
charliesheep

Někteří píší svá poděkování do místního tisku,určitě to dotyčnou lékařku potěší,jistým způsobem to zvedne její kredit v očích ostatních pacientů a pisatel se vyhne přímé konfrontaci,při které by se třeba styděl.

Další odpovědi
hanny 2

Existuje server – www.znamylekar.cz – napiš tam svůj příběh,paní doktorce pochvalu a kladné hodnocení.Myslím si,že to lidi docela čtou,já tedy určitě,když mám někam jít a vybrat si lékaře!

Michal Kole

Plavecký kurz jí dej.

To je dlouhodobější dárek než bomboška, kterou sní nebá víno, které vypiije a ráno ji bude bolet celý den hlava a bude zvracet do záchodu.

Kytka zvadne