Krejcík

Jaký dárek „vytvořit“ svojí oblíbené celebritě? :)

Ahoj, máte nějaký nápad na vytvoření originálního dárku svojí oblíbené celebritě při autogramiádě? Jde o muže, který je ke všem otevřený, rád si pokecá i s malým dítětem a rád si dělá srandu i sám ze sebe. Mělo by jít o něco opravdu originálního, bonboniéru nebo flašku koupí každý, ale vymyslet něco takového díky čemu si vás zapamatuje je opravdu složité. K dispozici bych měl vše co je doma a v garáži. Je starší 25 let. Děkuji všem pokud vás něco napadne. :)
Doplňuji:
Díky všem za tipy… :(

Odpovědi
arygnoc

nie je za čo.

uvedomte si, že pokiaľ celebrite nedáte tak mega (najradšej v dolároch, euro či librách), tak vás má v paži, a to totálne.

a kto vie, či vás nebude mať v paži aj po tom mega.

nodík

Figurku s jeho tváří (www.bobblehead.cz) nebo nějaký jiný produkt zcela šitý na tělo.
Doplňuji:
https://www.go­ogle.cz/search?q=fa­mous+with+bob­blehead&clien­t=firefox-a&hs=Znc&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ei=CeZ­XUs7JIoi84ASy­qoCIDQ&ved=0CC0Qs­AQ&biw=1280&bih=885&dpr=­1#q=with+his+bob­blehead&rls=or­g.mozilla:cs%3A­official&tbm=is­ch&imgdii=_

Google galerie kde jde vidět, že již mnoho celebrit figurku dostalo jako oficiální dar.