Jaký dárek vybrat kamarádce?

Za dva týdny jedu na Ukrajinu,a furt nevím co mam koupit kamaradce za dárek,vím že ona mi koupila šaty,a co mám koupit jí já to vůbec netuším
kamarádce je 14.Máte nějaké nápady?
Doplňuji:
To byl pokus o vtip?

Nejlepší odpověď
huxa

Balíček poslední záchrany, lékárničku, neprůstřelnou vestu, pár kilo jodu, samopal, atd.

Další odpovědi
melanie

šperk, oblečení, make-up, kabelku nebo pokud má nějaké hobby, tak něco k tomu

pornoherec

Škoda, že vaší kamarádce není 15, nechci se dostat do průšvihu.