Jaký dárek se zubní tématikou?

Potřeboval bych poradit nějaký dárek za pár korun, řekněme cca do 3 stovek se zubní tématikou. Nějaký žertovný, ale pro dospělého, takže určitě ne upírské nandávací zuby apod. Díky za tipy. 😉

Nejlepší odpověď
hanulka11

balíček zubní kosmetiky popř./zub na řetízku/

Další odpovědi
Michal Kole

Kleště na trhání zubů 😁
Doplňuji:
Návštěva zubního lékaře 🙂 To by mohlo být i adrenalínový zážitek 🙂

fablen

nechat si v cukrárně nebo u nějaké šikovné pekařky upéct dort nahoře se zubní protézou nebo velkým zubem. Ta cena by mohla do 300,– vyjít

Nikkol

Prodávají antistresový míček ve tvaru zubu. Náš zubař to dává pacientům do ruky když se jim vrtá v puse 🙂 pomáhá to.

Zdroj: http://www.hsdental-shop.cz/ai-portal-web-dental/faces/zbo/4433­3/antistresovy-zub-z-polyuretanu

venkovan

Palici, kladivo, nějaké kleště apod. Prostě něco čím lze bolavý zub z úst vyndat.
V nejhoršm případě předplatit návštěvu u zubaře.

kapka

Co třeba výlet zubačkou? 🙂 http://spz.lo­gout.cz/uzke/sk_strba/­strba.html